درمان بواسیر - درمان هموروئید

بالیــزر  co2 در تهران

درمان هموروئید با لیزر co2در تهران

درمان هموروئید با لیزر در تهران توسط دکتر عبد الرحیم قمری با دستگاه co2 به صورت سرپائی در 15 دقیقه انجام می شود. شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که این مدل دستگاه چه تفاوت دیگری با مابقی لیزرها دارد. در جواب این پرسش باید گفت لیزر co2 یک دستگاه مجهز بزرگ است که می تواند قدرت و توان بالاتری نسبت به لیزر های کوچک رومیزی ایجاد کند. جراحی بواسیر با لیزر co2 به سرعت انجام می شود و بیمار کمترین درد و سوزش را تحمل می شود. هر چه مدت زمان جراحی بواسیر کوتاهتر باشد التهاب در دوره نقاهت کمتر خواهد بود و بیمار سریعتر به روال عادی زندگی باز می گردد. لیزر پر توانco2 می تواند به لایه های زیرین هموروئید نفوذ کند تا تمام بخشهای درگیر شده را از بین ببرد. جراحی بواسیر داخلی و خارجی نهایتا یک ربع زمان می برد و معمولاً درمان هموروئید داخل مطب بدون بیهوشی انجام می شود. البته در صورتیکه ضرورت داشته باشد دکتر، جراحی بواسیر را در بیمارستان  انجام می دهد. این نکته صرفاً با تشخیص پزشک معالج در هنگام ویزیت قابل تعیین است. 

درمان هموروئید
برای درمان هموروئید co2 استفاده از لیزر
جراحی بواسیر با لیزر

هزینه جراحی بواسیر یه عدد مشخص نیست چون انواع بواسیر درمان متفاوت دارد بطور مثال در هموروئید داخلی که درجات مختلفی را شامل می شود، جراحی بواسیر کمی پیچیده تر خواهد بود در نوع ترومبوزه که اصولاً برای بیمار دردناکتر هم می باشند، درمان خاصی مد نظر گرفته می شود. درمان هموروئید خونی با روشی متفاوت از انواع دیگر انجام می گیرد، نکته قابل ارزش این است که دکتر عبد الرحیم قمری انصاف را شرط اول طبابت می داند و فقط طبق تعرفه نظام پزشکی اقدام به جراحی بواسیر می کند.علی رغم استفاده از تجهیزات روز دنیا این تضمین به شما داده می شود که قیمت های ارائه شده توسط ما از همه مراکز موجود در ایران کمتر خواهد بود.

هزینه عمل لیزر بواسیر
بهترین دکتر جراح بواسیر

بهترین دکتر جراح بواسیر فردی است که در کنار تخصص جراحی متخصص و آشنا به بیماری های کولورکتال و ناحیه مقعد باشد. در این صورت شما بهترین و مطمین ترین درمان هموروئید را خواهید داشت در اطراف کانال مقعد حسگرهای کنترل مدفوع قراردارد و ناحیه بسیار مهمی از بدن می باشد که اگر در حین جراحی بواسیر صدمه ببینند احتمال بی اختیاری مدفوع برای بیمار وجود دارد، لذا در صورتیکه پزشک تجربه کافی را در این نوع عمل جراحی داشته باشد جای هیچگونه نگرانی برای بیمار وجود ندارد. پس با مشاهده علائم هموروئید سریعاً به پزشک متخصص مراجعه نمائید.

دکتر عبدالرحیم قمری
متخصص جراحی، بیماری های مقعدی(کولورکتال) 

دکتر عبدالرحیم قمری با 15هزار مورد سابقه عمل جراحی و دارا بودن  تخصص جراحی ، لاپاراسکوپی و آشنایی کامل با بیماری های ناحیه مقعد قصد دارد همه موارد مربوط به درمان هموروئید  را  به شما بگوید.

دکتر عبدالرحیم قمری