درمان خونریزی، سوزش و درد مقعد

دکتر سید عبدالرحیم قمری با سابقه 20هزار  درمان مقعد

ارزانترین قیمت در کل ایران

چرا دکتر قمری بهترین انتخاب برای درمان مقعد است ؟

1- دکتر قمری سال‌ها متمرکز بر روی درمان های مقعد بوده و تجربیات لازم برای کسب بهترین نتیجه را دارا می‌باشد.
2- در مطب ایشان اپراتور و یا پزشک دیگری بیماران را درمان نمی‌کند و صرفاً خودشان تمام مراحل لیزر درمانی را به عهده می‌گیرند.
3- قیمت هایی که ایشان ارائه می‌کنند کمترین قیمت موجود در ایران است و مطابق با قوانین سازمان نظام پزشکی می‌باشد.
4- انواع دستگاه لیزر co2 برای دریافت بهترین نتیجه درمان مقعد، در مطب موجود است.
5- با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تجربه طولانی مدت دکتر قمری بر روی این نوع بیماری؛ طول مدت درمان بین 10 تا 20 دقیقه می‌باشند و بیماران می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن درمان شوند. حتی بیمارانی که از شهر دیگری برای درمان مراجعه می‌کنند بلافاصله پس از عمل راهی شهر خود می‌شوند و به معاینه پس از عمل نیازی ندارند.
6- روزانه تعداد زیادی درمان بواسیر، شقاق، کیست مویی و فیستول در مطب توسط دکتر قمری انجام می‌شود.
7- سطح رضایت مندی بیماران بسیار بالا بوده و درج نظرات آنها در وب سایت دکتر قمری صحه بر همین مهم است.

درد مقعد
درد مقعد

درد مقعد دارید؟ از سوزش و خونریزی دهانه و یا داخل مقعد رنج می برید ؟ اگر درگیر موارد فوق شده اید حتماً حال روحی خوبی ندارید از‌آنجائیکه مشکلات در این ناحیه بدن، برای هر آدمی پر از استرس و نگرانی است به شما حق می دهیم که هزاران فکر در سرتان بگذرد. ولی باید بدانید که درد مقعد ، خونریزی مقعد و سوزش مقعد امری بسیار عادی و همه گیر است و اغلب این مشکلات با درمانی بسیار ساده و سریع رفع می گردد. به کلیه این موارد بیماری مقعد می گویند که در دنیای امروزی بخاطر تغذیه نامناسب، کم تحرکی، آلودگی آب آشامیدنی بسیار شایع شده است. ما قصد داریم تمام جزئیات مربوط به بیماری مقعد را بصورت دقیق به شما توضیح دهیم تا بیماری خود را کاملاً بشناسید. اکثر بیماری های این ناحیه در مراحل ابتدائی با مصرف دارو قابل درمان هستند منتهی وقتی بیماری توسعه پیدا کند و مزمن شود یکی از بهترین راه های درمان استفاده از لیزر co2 می باشد. این لیرز با توان قدرت پرتاب بالای اشعه می تواند درمان را در 15 دقیقه به انتها برساند و بیمار بصورت فوری از درد و خونریزی رهایی یابد. ضمناً درمان با لیزر co2 برای بیمار نقاهت طولانی ندارد و از بستری و بیهوشی هم خبری نیست. یادتان باشد دکتر معتبر با تخصص متناسب و تجربه بالا در درمان بیماری های مقعدی می تواند درمانی امن را برای شما ایجاد کند.

درد مقعد به چه دلیل ایجاد می شود ؟

بیماری مقعد

درد مقعد چرا بوجود می آید؟ 

دکتر عبد الرحیم قمری متخصص جراحی و لاپاراسکوپی، درمانگر بیماری مقعد در این وب سایت انواع بیماری مقعد را با ریزترین حالات و تمامی علائم برای شما شرح داده است. لذا با مطالعه دقیق صفحات کاملاً متوجه می شوید که چه بیماری دارید و می توانید برای درمان بهترین تصمیم را بگیرید.شایع ترین بیماری مقعد هموروئید (بواسیر) و شقاق(فیشر) می باشد که در اکثر مواقع با درد مقعد همراه است، آبسه مقعد، فیستول و کیست مویی هم بیماری های دیگر این ناحیه هستند. فقط توجه داشت باشید که از خود درمانی با داروهای گیاهی و شیمیایی پرهیز کنید چون امکان این وجود دارد که بیماری شما پیشرفت کرده و متحمل درد مقعد و خونریزی گسترده تری شوید. متاسفانه چند نوع سرطان علائم مشابهی به بیماری مقعد دارد لذا بهتر است هرچه سریعتر به دکتر متخصص مراجعه کنید و درمان را آغاز نمایید. حتی درمان غیر جراحی باید توسط پزشک توصیه گردد تا سلامتی شما به خطر نیفتد

درمان مقعد

متخصص جراحی و کولورکتال، درمانگر بیماری مقعد

دکتر قمری با 20هزار مورد سابقه جراحی سرپائی به وسیله  لیزر در تهران و دارا بودن تخصص جراحی و درمان روزانه حدود 30 بیمار قصد دارد همه موارد مربوط به درمان بواسیر، درمان شقاق و درمان انواع بیماری مقعد را از طریق این وب سایت به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. کلیه مطالب این سایت جهت ارتقاء دانش بیماران و آشنائی آنها با بهترین روشهای درمان تهیه و تنظیم گردیده است.

درمان مقعد

برای درمان مقعد ابتدا باید دقیقاً بدانید درگیر کدام  بیماری مقعد هستید؛ شما با مرور صفحات این وب سایت تا حد زیادی به قطعیت در رابطه با بیماری خود می رسید البته ما پیشنهاد میکنیم تشخیص دقیق را به ویزیت دکتر موکول نمایید تا تمام جزییات مورد بررسی قرار بگیرد. پزشک معالج برای درمان مقعد ابتدا وخامت بیماری را بررسی میکند سپس منشا ایجاد آن را مورد ارزیابی قرار می دهد و اگر مقدور باشد درمان مقعد را با دارو پیش میبرد. معمولاً کیست مویی با دارو درمان نمیشود ولی آبسه ،شقاق ، بواسیر و حتی فیستول می تواند با اصلاح رژیم غذایی و مصرف دارو بهبود یابد؛ البته باید بدانید درمان مقعد با دارو فقط در مراحل ابتدایی بیماری ثمر بخش است. اگر قرار باشد این درمان با عمل جراحی انجام شود برای کاهش نقاهت و کمتر بودن درد بیماران بهتر است برای درمان مقعد از دستگاهی بنام لیزر co2 استفاده شود. عملکرد این دستگاه به نوعی است که محل زخم و تورم را مورد تهاجم متمرکز قرار میدهد و بافتهای آسیب دیده را بر میدارد تا سلولها بتوانند به ترمیم محل زخم بپردازند. در مورد آبسه؛ لیزر میتواند محل جمع شدن عفونت را به شکل بسیار دقیقی بشکافد تا پزشک معالج بتواند با کمترین آسیب رساندن به محل تورم و جمع شدن عفونت بیمار را درمان کند. درمان مقعد با لیزر co2 برای بیمار و پزشک بسیار راحت است و نیازی به بستری شبانه و بیهوشی نیست، نقاهت بسیار کوتاه مدت است و مدت زمان عمل جراحی حدوداً 15 دقیقه می باشد.

درمان مقعد با چه روشهایی انجام می شود؟